aanbod
          




Costas & Casas Marbella Real Estate


meest recent gewijzigd
 
Terug naar zoekresultaat

Appartementen en penthouses te koop in Malibu, Puerto Banus – Marbella

print

Referentie:108153
Naam:108153
Land:Spanje
Provincie:Andalucia
RegioCosta del Sol
Gebied:Marbella

Details
Categorie / Type:Appartementen
Staat:Uitstekend
Uitzicht:Zee / Bergen
Oriëntatie:Zuidoost - Zuidwest
Terrein:Urbanisatie
Tuin(en):Gemeenschappelijk / Prive
Zwembad(en):Gemeenschappelijk + verwarmd
Spec. Categorie:Beachfront

Meer details
Slaapkamers:2 - 3
Badkamers:2 - 3
Gastentoilet:1
Woonoppervlak:140 - 260
Terras/tuin::50 - 130
Keuken(s):Ingericht
Garageplaatsen:Ja
Parking:Ja
Berging:Ja
Vloerverwarming:Ja
Airconditionering:Ja
Openhaard:Ja
Vloeren:Beige Marmer
Glaswerk:Dubbel glas
Raamwerk:Aluminium
Bewaking:24h. security
Omheind complex:Ja
Gym:Ja, complex
Sauna:Ja, complex
Jacuzzi:Ja
Lift:Ja
Domotica:Ja
Rolluiken:Ja, electrisch

Afstanden in km
(bij schatting op minder dan)
Kust:0.1
Supermarkt:1
Golf course:2
Openb. vervoer:1
Luchthaven:60
School:3
Internat. school:3
Meer:3
Skigebied:200

Bijzondere kenmerken
Prestige woningen:Ja
Strandwoningen:Ja
Zeezicht woningen:Ja
Modern:Ja

Prijs
Vraagprijs:Prijs op aanvraag
Appartementen en penthouses te koop in Malibu, Puerto Banus – Marbella

Malibu is een direct aan zee gelegen 5*complex op wandelafstand van de haven en het centrum van Puerto Banus.

Dit eerstelijnstrand complex bestaat uit 72 luxueuze appartmenten in moderne stijl.
De appartementen bestaan uit 2, 3 of 4 slaapkamer suites en hebben een woonoppervlakte van ongeveer 140m2 tot 260m2 plus terrassen van ongeveer 50 tot 130m2.

Alle appartementen liggen direct aan zee, zijn zuidoost- tot zuidwestgeoriënteerd en kijken over de subtropische tuin en zwembaden naar zee. Malibu biedt een zeewaterlagune zwembad en een verwarmd buitenzwembad, beide met uitzicht op zee.

De kwaliteit is de hoogst vindbare in Marbella en beidt de eigenaars iedere luxe en comfort die u mag verwachten van een vijfsterrencomplex.

Een wandelboulevard wordt momenteel aangelegd die de strandpromenade van San Pedro zal verbinden met de haven van Puerto Banus.

In de ommiddellijke omgeving van Malibu vindt u o.a. het vijfsterren Guadalpin hotel en de vermaarde beachclubs van o.a. Ocean Club en Budda beach, evenals verscheidene chiringuito´s (strandrestaurants) zoals o.a. het bekende Mistral beach.

Costas & Casas International Real Estate in Puerto Banus biedt potentiële kopers van appartementen en penthouses in Malibu het volledige te koop zijnde aanbod evenals discrete verkopen.

Aarzel niet ons te contacteren indien u een appartement zoekt in Malibu of als u interesse heeft in een beachfront en/of up-market eigendom op een toplocatie in het gebied van Marbella, Benahavis en Estepona.


Eigenaars in Malibu die hun appartement wensen te verkopen kunnen vrijblijvend contact op nemen met Costas & Casas voor een professionele marketing met het best mogelijke resultaat.

Wilt u graag meer informatie of een contactname over dit object (referentie: 108153)? Vul dan de onderstaande gegevens in a.u.b.

Uw e-mail adres:
Telefoonnummer:
Naam:
Adres:
Woonplaats:
Opmerkingen/vragen:

(Deze gegevens zijn uitsluitend voor intern gebruik).



Voeg toe aan favorieten